Profesija: Topošais zinātnieks

Zina visu un par visiem!

Arhīvs
Jūlijs, 2024
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Publicēts 28. septembrī, 2017. Autors: Misters Viszinis.
ASV 91 gada vecumā trešdien miris žurnāla "Playboy" dibinātājs Hjū Hefners.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 24. augustā, 2017. Autors: Misters Viszinis.
Pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) piemēroto nodrošinājumu atcelšanas trešdienas vakarā atjaunota Latvijā lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbība.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 31. augustā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
ASV starptautisks elektroniskās komercijas uzņēmums "Amazon" plāno sākt programmu, kas paredz četru dienu darba nedēļas ieviešanu daļai uzņēmuma darbinieku, vēsta ārvalstu mediji.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 25. augustā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Latvijas mobilo sakaru operatori no šodienas varēs veikt telemārketinga zvanus citu operatoru klientiem tikai tad, ja saņemta nepārprotama atļauja no šiem klientiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 22. augustā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Viena no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) galvenajām rūpēm būs, lai 2017.gadā nesamazinās valsts finansējums sportam, intervijā LTV sacīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V).
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. jūlijā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Hakeru grupējums "PoodleCorp" draudējis iznīcināt strauju popularitāti iekarojušo spēli "Pokemon Go", vēsta ārvalstu mediji.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. jūnijā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Saeimā šobrīd skata iniciatīvu par 1939. gada Uzvaras laukuma arhitektūras projekta realizāciju. Rīgas mērs Nils Ušakovs uzsver, ka iniciatīva par Uzvaras laukuma pārveidi ir provokatīva, bet tās autori muļķi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 18. maijā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Hitlers atkal saniknots - šoreiz Latvijas hokeja izlases neiekļūšanu 1/4 finālā!
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 12. maijā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
“Beidz rakt, ja esi bedrē” – šādu padomu, runājot par Nila Ušakova sociālajos tīklos publicēto skandalozo karikatūru, Rīgas mēram devis bijušais Satversmes aizsardzības biroja vadītājs un tagadējais Valsts prezidenta padomnieks Jānis Kažociņš.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 3. maijā, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Ziemeļkorejā uz nenoteiktu laiku aizliegtas gan kāzas, gan bēres, vēsta ārvalstu mediji.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 29. aprīlī, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Indijas valdība izdevusi aizliegumu importēt suņus komerciālos nolūkos, tai skaitā ar mērķi tos sapārot. Aicinājums aizliegt suņu importu nācis no vides organizāciju un dzīvnieku aizsardzības grupām.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 28. aprīlī, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Rīgas mērs Nils Ušakovs (S) nenožēlo internetā publicēto karikatūru, kas izraisīja asu sabiedrības nosodījumu, vienlaikus piebilstot, ka iespējams, tomēr mainītu pasniegšanas veidu.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 20. aprīlī, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Rīgas domes Satiksmes departaments vasarā plāno pasūtīt padziļinātu Dienvidu tilta un tam piegulošo konstrukciju ekspertīzi.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 19. aprīlī, 2016. Autors: Misters Viszinis.
Ziemeļkorejā aizliegti pīrsingi un ierobežota džinsu velkāšana, kā arī citas rietumu modes tendences, vēsta ārvalstu mediji.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 29. janvārī, 2016. Autors: Misters Viszinis.
ASV uzņēmumi "Google" un "Facebook" pārskatāmā nākotnē varētu tikt bloķēti Krievijā, ja tie neievēros Krievijas tiesību aktus.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 11. decembrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Piektdien Ukrainas parlamentā izcēlies kautiņš starp premjera Arsēnija Jaceņuka Tautas fronti un prezidenta partijas Petro Porošenko bloka deputātiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 2. decembrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Sociālā tīkla Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs ir sagaidījis savu pirmo bērnu – meitiņu Maksu, ar sievu Priscillu Čanu, viņš paziņoja savā Facebook profilā.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Krievijas Arhangeļskas reģionā šogad netiks svinēti Helovīnu svētki, jo tie, pēc amatpersonu domām, atstāj negatīvu iespaidu uz nestabiliem prātiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 27. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Pasaules Veselības organizācija (PVO) pirmdien savā ikgadējā ekspertu paziņojumā atklāja, ka bekons, hotdogi un aukstās gaļas izstrādājumi paaugstina risku saslimt ar resnās zarnas un kuņģa vēzi, piebilstot, ka arī sarkanā gaļa ir ļoti kaitīga.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 26. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Japānas autoražotājs "Toyota" apsteidzis savu lielāko konkurentu - vācu ražotāju "Volkswagen" un kļuvis par pārdošanas līderi pasaules automašīnu tirgū, liecina pirmdien publiskotie dati.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 23. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Mikroblogu kompānijas “Twitter” izpilddirektors un kompānijas līdzdibinātājs Džeks Dorsijs ceturtdien nāca klajā ar paziņojumu, ka atdod trešdaļu savu akciju šīs kompānijas darbiniekiem.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 21. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Krievijas Federācijas, kas pēdējā laikā nākusi klajā ar vairākiem aizliegumiem, sākusi vērsties arī pret veikalu plauktos atrodamajām zombiju lellēm, ko atzinušas par kaitīgām bērnu psihei.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 13. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Tagad “Playboy”, glancētā vīriešu žurnāla, kas pazīstams ar saviem kailo sieviešu attēliem, lasītāji varēs godīgi teikt, ka pērk žurnālu tikai rakstu dēļ – “Playboy” uzņēmuma izpilddirektors paziņoja, ka žurnāls vairs nepublicēs kailu sieviešu fotogrāfijas.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 9. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Ceturtdienas vakarā pie izstādes "Maidana cilvēki" atkal izcēlies konflikts. Kāds izstādes apmeklētājs esot tīšuprāt izpostījis vienu izstādes eksponātu, apgāžot fotoattēlu, ziņo Valsts policija. Šoreiz gan ļaundaris uzreiz ticis aizturēts, un šīs darbības dēļ tika uzsākts kriminālprocess.
Lasīt visu rakstu...
Publicēts 7. oktobrī, 2015. Autors: Misters Viszinis.
Ķīnā, pastaigājoties pa 300 metrus garo stikla tiltiņu, kas atrodas "Shiniuzhai" ģeoloģiskajā parkā, pamatīgi nobiedēti tiek jaunuzbūvētā objekta apmeklētāji. Cilvēkus šokējusi stikla plaisāšanas skaņa, kas pēkšņi pārtraukusi pasakaino pastaigu. Paveroties uz leju, bija manāms, ka ieplīsusi viens stikla plāte.
Lasīt visu rakstu...
1 2 3 4 5 ... 20