Profesija: Topošais zinātnieks

Zina visu un par visiem!

Arhīvs
Jūlijs, 2020
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Neskatoties uz nāves draudiem, Sobčaka nedomā pamest Krieviju
Publicēts 16. martā, 2015.
Krievijas TV raidījumu vadītāja un žurnāliste Ksenija Sobčaka, kas ir arī aktīva Krievijas opozicionāre, noliegusi izskanējušās baumas par to, ka plāno uz nenoteiktu laiku pamest Krieviju pēc tam, kad pēc Ņemcova slepkavības sākusi saņemt nāves draudus.

Par nolūku pamest Krieviju, Sobčaka it kā paziņoja piektdien, 13. martā, vakariņās, kuras tika rīkotas par godu pirmajam jaunā žurnāla “L`Officiel” numuram, kurš ir iznācis viņas vadībā.

“Atcelt izrādi Nacionālajā teātrī es nevarēju, tāpat kā šīs vakariņas, taču rīt es uz kādu laiciņu pametīšu Krieviju,” norādīja Sobčaka.

Par šādu Krievijas žurnālistes paziņojumu pastāstīja viņas tuvi draugi, piebilstot, ka uz vakariņām viņa ieradās sava dzīvesbiedra Maksima Vitorgana un divu apsargu pavadībā.

Sobčaka gan šādu medijam sniegto informāciju noliedz. Viņa savā mikroblogošanas vietnes “Twitter” kontā ierakstīja: “Oficiāli: draugi nedaudz pārspīlēja par imigrāciju, taču vakariņas L`Officiel tiešām bija sirsnīgas un ar labu vīnu”.

Viņas dzīvesbiedrs Maksims arī noliedz baumas par “imigrāciju”, norādot, ka viņa mīļota atrodas viņam blakus, nekur nav aizbēgusi un nekur netaisās emigrēt: “Tas ir pilnīgs murgs, nekur viņa nav aizbēgusi. Ksenija atrodas man līdzās,” komentēja Sobčakas civilvīrs.

“Maksims mani pamodināja ar vārdiem, ka pēc specdienestu ieteikumiem esmu emigrējusi no valsts. Nolēmu gulēt tālāk,” iepriekš savā “Twitter” kontā ierakstīja žurnāliste, taču pēc tam gan šo ierakstu izdzēsa.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: